תביעה לפינוי מושכר

לעיתים הנכס שאתם מחזיקים הוא נכס שבו אתם עושים בו שימוש לטובת השכרתו לאחרים, כלומר מדובר על נכס שמניב לכם כסף באופן קבוע ואתם נדרשים לשמור עליו ועל תקשורת טובה עם השוכרים שמתגוררים בו. אבל מה קורה כאשר מערכת היחסים שלכם עם הדייר אשר שוכר את הדירה עולה על שרטון ואתם לא מצליחים ליצור קשר עם השוכר שלכם או נמצאים מולו במחלוקת קשה מאוד? במקרים אלו קיימת היתכנות גבוהה להגשת תביעה לפינוי מושכר בבית המשפט השלום, על מנת לשמור על הנכס וההכנסה שלכם. בשביל להגיש תביעה לפינוי מושכר עליכם לפנות לעזרתו של עורך דין מקצועי ומנוסה מהצוות של משרד עורכי הדין איתי גת רימון, כדי לתכנן את אסטרטגיית הפעולה ולהבטיח שיש לכם את כל המידע והכלים שאתם צריכים כדי להגיש את התביעה.

האם ניתן להגיש תביעה לפינוי מושכר לבד?

ברמה העקרונית, מאחר שתהליך תביעה לפינוי מושכר הוא תהליך מורכב מאוד שדורש הגשת תביעה מפורטת בצירוף ראיות ומסמכים, ובגלל שמדובר על מחלוקת בין שני צדדים ולכל אחד יש את זווית הראייה שלו, ההמלצה של מרבית אנשי המקצוע שעוסקים בתחום עריכת הדין בעולם הנדל”ן היא תמיד לפנות אל בית המשפט בתהליך תביעה לפינוי מושכר יחד עם ייצוג של עורך דין.  לא מדובר על תביעה קטנה שבה אתם יכולים לדבר עם בית המשפט באופן ישיר ובלתי אמצעי, אלא על תהליך משפטי שבו צריך להראות נוכחות ולפעמים עצם העובדה שאתם מגיעים עם עורך דין כבר מייצרת רושם ראשוני של רצינות בפני בית-המשפט. אומנם מדובר על השקעה כלכלית, אך ביחס לעובדה שהדירה שלכם נמצאת כעת בידי שוכר בעייתי, זוהי השקעה כלכלית חשובה וחיונית מאוד.

עדיף לפנות לעורך דין שמתמחה בתביעה לפינוי מושכר ולא לעשות טעויות

אם המטרה שלכם היא לפנות את השוכרים בנכס שלכם במהירות האפשרית ותוך מינימום מאמץ, אז הפנייה לעזרתו של עורך דין היא כמובן הדרך הנכונה. ביחד איתנו, אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין איתי גת רימון, ניתן יהיה לתכנן את תהליך הגשת התביעה בצורה המקצועית והמהירה ביותר, ולאפשר לכם למצות את כל הזכויות שלכם לאורך הדרך.

תביעת פינוי מושכר

הבית שבו אתם גרים הוא אולי הנכס המרכזי שלכם, אך גם ייתכן שכמו ישראלים רבים אחרים גם לכם יש נכסים נוספים אותם את משכירים לדיירים כאלה ואחרים. במצב זה, אתם למעשה מנהלים מערכות יחסים חוזיות עם דיירים לאורך חודשים ואפילו שנים ונדרשים לעיתים למצוא פתרונות לאירועים מורכבים שיכולים להגיע לפתחו של בית המשפט בגלל מחלוקות שונות. אחת הדרכים הכי טובות להתמודד עם מחלוקת מול הדיירים שלכם היא הגשת תביעת פינוי מושכר, שבה אתם מבקשים מבית המשפט לחייב את השוכרים שלכם לפנות את הנכס בהקדם האפשרי לאור הפרות שונות של החוזה. ביחד עם משרד עורכי הדין איתי גת רימון ניתן להגיש תביעת פינוי מושכר לבית המשפט ולשמור על שלמותו של הנכס שלכם למשך שנים ארוכות ועל ההכנסה שלכם יציבה ובטוחה.

מה היא תביעת פינוי מושכר?

המטרה המרכזית של הליך תביעת פינוי מושכר היא הדרישה לפנות את השוכרים מהנכס באמצעות צו של בית המשפט. כך, אם למשל הדיירים אינם משלמים את דמי השכירות במועד או מסרבים להתפנות אחרי תום תקופת החוזה, אז יש לכם כאמור את הזכות והעילה לפנות בתביעה לבית המשפט למתן סעד של צו לפינוי השוכרים שהפרו את החוזה בסמוך להפרתו, וזאת במידה שהשוכרים לא תיקנו את הפרותיהם בסמוך לדרישתכם הראשונה. זהו תהליך שחייבים לבצע, פשוט בגלל שאתם לא יכולים לקחת את החוק לידיים ולהחליט איך לפעול במקרה שבו הדיירים שלכם מסרבים להתפנות. לכן, למרות שאתם מאוד רוצים לקבל את הנכס שלכם בחזרה, אתם חייבים לפנות קודם כל אל משרד עורכי הדין ולהגיש תביעת פינוי מושכר בהליך מהיר ומסודר כדי לשמור על הזכויות שלכם ולהיות מכוסים מתביעות נגדיות.

התביעה שתעזור לכם לשמור על הנכס שלכם

ככל שהמצב המשפטי מורכב יותר, כך הצורך לעבוד עם הצוות המשפטי של משרד עורכי הדין איתי גת רמון הוא חיוני יותר. אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם פועלים בניגוד לחוק, כי אז הדיירים שלכם יוכלו לתבוע אתכם בחזרה בעקבות התנהלות קלוקלת מצדכם, ולכן צריך להיות מאוד שקולים וזהירים, ולפעול רק כאשר יש לכם בסיס משפטי להחלטות שלכם וכאשר אתם מסוגלים להוכיח את הטענות שלכם.

בואו נדבר!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן