חיפוש

הסדר חובות

עורך דין להסדר חובות איתי גת רימון

אם נצטרך לבחור תחושה אחת שמאפיינת את מצבו של אדם בעת ניהול חוב, נבחר ללא ספק בחוסר אונים מסוים, משום שקשה מאוד לנהל שגרת חיים תקינה כשחרב מתנדנדת ללא הרף מעל ראשך. ככל שהריביות מצטברות והאיום בהגבלות ועיקולים מתגבר אל מול יכולת ההחזר שהולכת ונשחקת, המשבר עשוי להיראות בלתי ניתן לפתרון. אנו כאן כדי להבהיר לך שתמיד ישנה דרך החוצהעם הליווי הנכון והתמיכה הראויה, נוכל לסייע לך להתחיל בחיים כלכליים מחודשים, בריאים ויציבים יותר. כאן, נסביר מהו הסדר חובות וכיצד הוא משנה את חייהם של חייבים רבים בכל רחבי הארץ.

כל מה שרציתם לדעת על הסדר חובות

החוק הישראלי מתיר לחייבים אשר נמצאים על סף של חדלות פירעון לפנות אל הנושים בהצעה לפרוע חלק מחובם ולסיים את הסכסוך בפשרה הנקראת הסדר חובות. ניתן להציע פירעון של עד 30% בלבד מסכום החוב. לעתים קרובות, בוחרים הנושים להגיע להסדר זה מתוך הבנה שזוהי הדרך היחידה בה יוכל החייב להשיב לפחות חלק מהסכום המגיע להם. כשמדובר במוסדות גדולים כמו בנקים ומוסדות ממשלתיים גדולים, הסיכויים להסדר גבוהים אף יותר. עורך הדין שלך יוכל לשאת ולתת עם הנושים וגם אם השיעור המינימלי של 30% אינו מקובל עליהם, להגיע לתנאים שניתן יהיה לעמוד בהם.

כדי לקדם את ההסדר, יש לקבל את הסכמתם של 75% מהנושים לכל הפחות. לאחר מכן, ניתן להציג את פרטי ההסדר ואת הסכמת הצדדים לבית המשפט שיוציא פסק דין רשמי שיאשר את ההסדר. לאחר פירעון הסכום שיוסכם על הצדדים ובתנאים שיוחלטו, ניתן יהיה לקבל הפטר מלא מכל חובותיך.

להסדיר את החובות ולשים את העבר מאחוריך

לא משנה באילו נסיבות נוצר החוב ומה ההשלכות שנאלצת להתמודד עמן, מעתה ואילך אנחנו מביטים רק קדימה. צוות משרד עורכי הדין איתי גת רימון ושותעומד לרשותך בכל עת ומחויב לרווחה שלך בראש ובראשונה. הניסיון רב השנים שלנו בייצוג חייבים במשא ומתן בהסדרי נושים סיפק בידינו מיומנות גבוהה ויקרה מפז שתעניק לך את ההזדמנויות הטובות ביותר להסדר ראוי ומותאם ליכולות שלך. נשמח לסייע לך בהקדם האפשרי להשאיר את חובך בעבר.

בואו נדבר!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן