חיפוש

עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל איתי גת רימון

אם יצא לכם לשמוע את המושג הוצאה לפועל אבל לא באמת הבנתם את כוונתו, אנחנו כאן בשביל להסביר. הוצאה לפועל היא למעשה הזרוע השייכת לרשות אכיפה ולגבייה במשרד המשפטים, שתפקידה הוא אכיפת ההליכים האזרחיים לגביית חובות וכן לאכיפת פסקי דין. אם יש נגדכם הליכים של הוצאה לפועל עורך דין יעזור לכם להיחלץ מהקושי ולהגיע להסדרים מקלים, גם אם הוטלו עליכם בעקבות כך הגבלות, תשלומי חובות, עיקולים ועוד. מעוניינים לדעת עוד פרטים ? משרד עורכי הדין גת רימון ושותהינו משרד עורכי דין העוסק בתחום ההוצאה לפועל ומסייע ללקוחותיו בהליכים אלו ובפעולות כגון כגון איחוד תיקים, מחיקת חובות, ביטול עיקולים והגבלות ועוד. נשמח לעזור ולסייע גם לכם.

הליכים בהוצאה לפועל

כאמור תחום ההוצאה לפועל מנוהל על ידי רשות הגביה והאכיפה הכפופה למשרד המשפטים ומטרתה להסדיר חובות בין אזרחים, אך גם בין האזרח למדינה. כדי לאלץ את החייב לשלם את חובו, ישנם הליכים אותם יוכל לבצע הנושה במסגרת ההוצאה לפועל, במסגרתם יוטלו על החייב הליכים המצרים את צעדיו על מנת שישלם את חובו לנושה בין אם הוא אזרח או המדינה. הנה כמה דוגמאות להליכים בהוצאה לפועל אותן ניתן להטיל על החייב:

  • הגבלת חשבון בנק וכרטיסי חיוב מתבטא בהגבלות של פתיחת חשבון בנק, אי יכולת לעשות שימוש ו/או לפרוע צקים. כמו כן, יכול רשם ההוצאה לפועל מתוקף סמכותו להגביל את השימוש של החייב בכרטיסי אשראי, דבר שעלול להביא לחסימת כרטיסים אלו באופן מיידי.
  • עיכוב יציאה מן הארץרשם ההוצאה לפועל רשאי לאסור על יציאתו של חייב מן הארץ עד אשר ישלם את כל חובו או חלקו בהתאם לתנאים שיקבעו. הליך זה מתבצע רק כאשר מוכח כי יציאתו של החייב מן הארץ עלולה לסכל את האפשרות של גביית החוב ממנו.
  • עיקוליםרשם ההוצאה לפועל יכול להטיל עיקולים שונים על החייב, בין אם מדובר בעיקול מיטלטלין קרי חפציו של החייב, למעט חפצים להם הוא זקוק למחייתו, או עיקול מקרקעין (דירה שבבעלותו) הרשומים על שמו של החייב. במקרה של כינוס נכסים על דירת החייב ובאם מדובר בבית מגוריו היחיד, יש לדאוג למקום לו למקום מגורים חלופי, למשך תקופה שתקבע על ידי רשם ההוצאה לפועל או על ידי בית המשפט. בנוסף, ניתן גם לפעול להטלת עיקול על משכורתו של החייב ועל חשבון הבנק שלו דבר אשר יגביל את פעילותו בחשבון ואת האפשרות לקבלת אשראי.

לעשות סדר עם משרד עורכי דין להוצאה לפועל

התנהלות מול הוצאה לפועל היא תהליך לא פשוט כלל, במיוחד אם אתם נמצאים בצד החייב והוטלו כנגדכם הליכי הוצאה לפועל. ועדיין, כאשר מתנהלים אל מול הוצאה לפועל עורך דין יכול לעזור באופן משמעותי והוא אף יסייע לכם לעשות סדר בעניינים שכרגע יצאו משליטה. משרדו של עורך הדין איתי גת רימון ושותהעוסקים ומתמחים בתחום ההוצאה לפועל יוכלו לעזור ולסייע לכם בין אם מדובר בביטול עיקולים והגבלות, איחוד תיקים ועוד. צרו קשר באתר הבית.

עו”ד הוצאה לפועל מומחה

לאורך החיים אנו נאלצים להתמודד עם רשויות ממשלתיות וציבוריות רבות. בירוקרטיה מהווה כבר חלק בלתי נפרד מחיינו בעידן המודרני, ואף על פי כן לעולם איננו מתרגלים אליה באמת. מבין שלל הרשויות עמן נתמודד, אין ספק כי ההוצאה לפועל היא אחת מהרשויות המורכבות ביותר. מעבר לעובדה שמדובר במערכת מסובכת מעין כמוה, החקיקה החלה על תחום זה היא אחת מהמורכבות בעולם המשפטי בישראל. כל צעד שגוי בניהול תיק החייבים שלנו, עשוי להיות בעל השלכות מרחיקות לכת. לכן, ייצוג מקצועי של עורך דין הוצאה לפועל אינו רק מומלץ – הוא לא פחות מהכרחי. ישנם עורכי דין רבים המציעים את שירותיהם בהליכי הוצאה לפועל. לא תמיד ברור לנו כלקוחות כיצד לקבל בחירה מושכלת שתביא לתוצאות המיוחלות. כאן, אספנו עבורך כמה נקודות שחשוב לבחון בתהליך קבלת ההחלטות.

כל מה שחשוב לדעת על עורך דין הוצאה לפועל

אין ספק כי ההיבט החשוב ביותר שעלינו לבחון בבואנו לבחור עורך דין הוצאה לפועל על מנת לייצג אותנו, הוא הידע המקצועי וההכשרה שלו. אחרי הכול, הידע והבקיאות של עורך הדין בדינים הרלוונטיים הם כלי הנשק החשובים ביותר שלו, וכדי להבטיח שהם יעמדו לרשותנו על הצד הטוב ביותר, ראוי שנוודא שהוא אכן רכש אותם. חשוב שנוודא שעורך הדין בקיא היטב בחקיקה החדשה בתחום חדלות הפירעון וכי הוא צבר ניסיון בייצוג תיקי חייבים מורכבים. אם כבר ברור לך איזה הליך נדרש עבורך, חשוב שנוודא כי עורך הדין שלנו מנוסה גם בהליך הספציפי הזה, בין אם מדובר בהסדר נושאים של חדלות פירעון או ביטול עיקולים והגבלות. לבסוף, אין לבטל את החשיבות של החוויה האישית שלנועורך הדין ילווה אותנו בהליך רגיש ביותר שעשוי להיות טעון אמוציונלית, לכן כדאי שנוודא שאנו מרגישים בנוח עמו ושהוא נוטע בנו את התחושה שהוא זמין וקשוב לנו.

עורך דין הוצאה לפועל ואכיפת חיובים

משרד עורכי הדין איתי גת רימון ושותמלווה חייבים בהוצאה לפועל במשך שנים רבות וקנה לעצמו רקורד הצלחות מוכח. ברגישות וקשב, עם ידע מקצועי מעמיק ועם היכרות נרחבת עם מקרים מהמורכבים ביותר בישראל, אנו מעניקים לך ייצוג מהשורה הראשונה.

עו”ד הוצאה לפועל

יש הרבה דברים טובים לומר על גישת “עשה זאת בעצמך”- כולנו רוצים לחוות עצמאות ולהרגיש שאין דבר שאנו לא יכולים להתמודד איתו. עם זאת, יש רגעים בחיים שבהם חשוב ואף ראוי שנדע לקבל עזרה. כשהעתיד הכלכלי והמשפטי שלנו מוטל על הכף, חשוב שלא ננסה להיות גיבורים ונפנה לגורם מקצועי שינחה אותנו כיצד לנהוג. תיקי הוצאה לפועל שאינם מנוהלים כראוי עשויים להתדרדר במהירות, ואם לא נפעל בתבונה, אנו עשויים לגלות שמה שהיה יכול להסתיים בהסדר חוב מהיר ופשוט, הופך להליך תיק עתיר הגבלות, סביב סכומי חוב גבוהים ושאת הגלגל הזה נתקשה מאוד להשיב לאחור. רגע לפני שהדברים מתדרדרים, זה הזמן לפנות לסיוע של עו”ד הוצאה לפועל ולהתחיל לפעול בליווי מקצועי ואמין.

כיצד יכול עו”ד הוצאה לפועל לסייע?

היתרון המרכזי ביותר בניהול התיק עם ייצוג משפטי ע”י עו”ד הוצאה לפועל, הוא שמול כל החלטה שיהיה עליך לקבל, יש לך ייעוץ צמוד. לעתים קרובות, נגלה שאנו לא בטוחים כלל מהו הצעד הבא שעלינו לנקוט כדי להסדיר את חובנו כראוי. לא פעם, בחרו חייבים להגיש בקשה לחדלות פירעון מתוך אמונה כי זהו הצעד היחיד שעוד עומד לרשותם, ובמבט לאחור התבהר להם כי בתחילת הדרך עוד ניתן היה להימנע מכך. עו”ד הוצאה לפועל בעל ניסיון יוכל להעריך את מצבך לאשורו ולהציג בפניך בכל שלב את האפשרויות הטובות ביותר שזמינות עבורך. ככל שנבחר בעורך דין שצבר ניסיון רב בייצוג חייבים ושהתמודד עם מצבים מורכבים, כך סביר יותר להניח שיהיה באפשרותנו לקבל החלטות מפוכחות ומושכלות לכל אורך הדרך. הייעוץ הנכון בזמן הנכון יכול לעשות את כל ההבדל בין חוב שהולך ותופח ועיקולים המעמיסים על החיים לבין חירות כלכלית אמיתית.

לשים סוף לחובות

זה הזמן לתפוס את המצב בשתי ידיים ולאפשר לאיש מקצוע לנהל את התיק שלך ביעילות ומומחיות. עו”ד איתי גת רימון מתמחה בייצוג חייבים וזוכים וסייע לאורך השנים לרבים מלקוחותיו לשנות את התמונה ולמצוא דרך החוצה ממעגל החובות. נשמח לסייע גם לך עם כל הידע, הניסיון והרגישות, להתוות את התוכנית להסדרת חובך.

עורך דין לענייני הוצאה לפועל

ניהול ענייני הכספים הוא אחד האתגרים הקשים ביותר בחייו הבוגרים של כל אדם. גם אם במשך שנים הצלחתם להחזיק את הראש מעל המים, זה לא באמת אומר שאתם יודעים איך להתנהל נכון כלכלית ולשמור על הכספים שלכם. ועכשיו, כשהגעתם למצב של חדלות פירעון, אתם נדרשים להתנהל מול ההוצאה לפועל ולמצוא פתרונות מהירים מאוד לכל דרישות התשלום שמציפים אתכם. אין שום סיבה לפנות אל ההוצאה לפועל מבלי שיש לכם ליווי מקצועי של עורך דין לענייני הוצאה לפועל, שכן כל פעולה שתבצעו בעצמכם, עלולה לסבך את המצב עוד יותר וזוהי ממש לא סיטואציה בה אתם רוצים להימצא. לכן, אל תוותרו על השירות המקצועי והמיומן של אנשי הצוות של משרד עורכי הדין איתי גת רימון, שמציעים לכם שירותי עורך דין לענייני הוצאה לפועל.

למה חשוב לפנות אל עורך דין לענייני הוצאה לפועל?

אם נציגי ההוצאה לפועל דופקים לכם בדלת או שהמשכורת שלכם עוקלה, כנראה שאתם נמצאים באיזו שהיא בעיה כלכלית שאתם חייבים לתת לה מענה מיידי. אומנם הסיטואציה עצמה היא מלחיצה ולא נעימה אבל אם אתם לא מתייעצים עם עורך דין מבעוד מועד, אתם עלולים לסבך את עצמכם הרבה יותר. על כן, ברגע שיש לכם חשד ראשוני למעורבות של ההוצאה לפועל בהליכי גבייה הקשורים אליכם, כדאי לפנות לעזרתו של עורך דין לענייני הוצאה לפועל ולו בשביל לקבל עצות בסיסיות יחסית ולהבין מה אתם אמורים לעשות או כיצד עליכם להתנהל ביום שבו הם ידפקו בדלת שלכם. עורך דין יכול להכין אתכם גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית כך שלא תמצאו את עצמכם מסתבכים עם החוק בגלל חוסר ידע.

עדיף מוקדם ממאוחר – אם אתם רוצים לשמור על הכסף שלכם

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, בכל מה שנוגע להתנהלות מול ההוצאה לפועל, עדיף לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין איתי גת רימון ויפה שעה אחת קודם. אנו נלווה אתכם בשלבים הכי קריטיים של הדרך ונעזור לכם לקבל את ההחלטות החשובות שיאפשרו לכם להתמודד עם החובות מבלי לפגוע בעתיד הפיננסי שלכם ושל המשפחה שלכם.

בואו נדבר!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן