חיפוש

גביית חובות

תופעת השיקים החוזרים והחובות הרבים שנוצרים כלפי עסקים ואנשים פרטיים בישראל הינה שכיחה מאוד וכואבת. עסקים רבים נלחמים על הכסף המגיע להם ולעיתים הדבר אף עלול להוביל לסגירתם.

במקרים שכאלה, מומלץ לפנות לעורך דין אשר תחום התמחותו הינו בהליכי גביה משפטית, על מנת שזה יוציא מכתב התראה לחייב טרם נקיטת הליכים משפטיים.

ככל ומכתב ההתראה לא הביא לגביית החוב, ניתן לפנות לבית המשפט ו/או ללשכת ההוצאה לפועל בהתאם לפרטי התיק וזאת על מנת להמשיך בהליכי הגביה נגד החייב.

משרד עורכי הדין גת רימון ושות’ עוסק בגביית חובות מכל הסוגים לרבות פסקי דין, שיקים חוזרים, חובות פתוחים בכרטסת, סיוע בהכנת תביעות לבית המשפט לתביעות קטנות, ייצוג והגשת תביעות גדולות ומורכבות, טיפול בסרבני תשלום של וועד הבית ועוד.

בנוסף, המשרד מטפל בגביית חובות מסוג מזונות וכן בתביעות לפינוי שוכרים שאינם עומדים בתשלומי דמי השכירות לבעלי הדירות.

למשרד התמחות ייחודית בתחום הגביה המשפטית ולעו”ד איתי גת רימון ניסיון של מעל ל 10 שנים בגביית חובות במסגרת של הליכים משפטיים.

המשרד מייצג אנשים פרטיים ועסקים שונים בכל גודל, מכל רחבי הארץ ומקושר במגוון מערכות ממוחשבות אל מערכות ההוצאה לפועל ובתי המשפט. המשרד נעזר בחוקרים פרטיים ובקבלני הוצאה לפועל ועל ידי כך, מספק שירות מעולה ללקוחות המשרד תוך הבאת תוצאות גביה גבוהות ומרשימות.

עורך דין גביית חובות

אין ספק כי כל בעל עסק או נותן שירות אשר מספק לאדם או לגוף זה או אחר שירות או מוצר, מעוניין לקבל תשלום כתמורה לכך, אך לעיתים הסיטואציה איננה כל כך פשוטה. בבדיקה מהירה ניתן למצוא אינספור נותני שירות אשר ממתינים לתשלום שמגיע להם על פי חוזה העבודה אך הוא ממען להגיע, או לחילופין מגיע בדמות צקים ללא כיסוי שלא ניתן לגבות. לעיתים גם בקשות ודרישות חוזרות ונשנות לא ישנו את המצב, אז אל תוותרו על הפנייה לעזרתו של משרד עורכי הדין איתי גת רימון, כדי לקבל את הייעוץ המקצועי המתאים לכם על מנת לקבל את הכספים שמגיעים לכם.

מה היא חשיבותו של עורך דין גביית חובות?

אם אתם מחפשים דרך לגבות חובות שאדם או גוף חבים לכם, או לחילופין נקבע לטובתכם פסק דין עם פיצוי זה או אחר ואתם לא מצליחים באופן עצמי לקבל את הכסף שמגיע לכם, אז כדאי שתדעו שבעזרתו של עורך דין גביית חובות עומדות בפניכם אפשרויות רבות נוספות. יחד עם עורך הדין, אתם תוכלו ליצור תוכנית עבודה מסודרת ומאורגנת המתבססת על התיעוד המשפטי והמסמכים הרלוונטיים העומדים לרשותכם על מנת לקבל את כספכם. יחד עם עורך הדין תוכלו לפנות לערכאות המשפטיות הרלוונטיות על מנת לתבוע את החייבים לכם, או לחילופין לפנות אל ההוצאה לפועל ולהיות בטוחים כי מה ששלכם אכן יגיע אליכם.

עו”ד להליכי גביית חובות לליווי אישי ומקצועי

ברמה העקרונית, גביית חובות היא תהליך שעלול להיות מורכב מאוד, משום שהוא מכיל כמה היבטיםההיבט המשפטי, אך גם היבטים נוספים שעלול להיות לא פשוט להתגבר עליהם בדרך לקבלת מה שמגיע לכם. עם זאת, כמובן שאין שום טעם לגרום לקריסתו הכלכלית של החייב, שכן אחרת הוא לא יוכל להחזיר את החובות שלו אליכם אם יקרוס ולכן גם חשוב, בעזרתו של עורך הדין עליו אתם סומכים כמו עורך הדין איתי גת רימון להגיע להסדרים הנכונים עם מי שחב לכם כספים, על מנת ליצור הסכם שמתאים לאינטרסים שלכם אך גם בר ביצוע מהצד השני.

מדוע כדאי להיעזר בשירותי של עורך דין גביית חובות?

בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם לקוחות אשר מסרבים לשלם בזמן, מתחמקים מתשלום ופוטרים אותם בתירוצים כאלה ואחרים. יתר על כן, מרבית מאותם בעלי עסקים יעידו כי ההתמודדות עם גביית חובות וגביית התשלום שמגיע להם היא איננה פשוטה, וגוזלת מהם זמן ומשאבים רבים, ולכן יעדיפו לפנות אל עורך דין מומחה בגביית חובות אשר יפנה אל הלקוחות הסרבנים וינקוט בצעדים המשפטיים הנדרשים. משרד עורכי הדין גת רימון ושות’ הוא משרד עורכי דין המתמחה בגביית חובות אשר סייע לאלפי בעלי עסקים לקבל את התשלום שמגיע להם במקצועיות ומהירות.

גביית חובות לעסקים – כל הצעדים

כאמור, משרד עורכי דין המתמחה בגביית חובות יוכל לסייע לכם לקבל את התשלום שמגיע לכם בעבור השירות שסיפקתם, בין אם מדובר על שירות לבעלי עסקים או ללקוחות פרטיים. על מנת לבצע גביית חובות, משרד עורכי הדין ינקוט בכמה צעדים, אשר מותאמים לגודל החוב ולמסמכים הקיימים ברשותכם. ראשית, עורך הדין ישלח לבעל החוב מכתב התראה על מנת לדרבן אותו להימנע מהליכים משפטיים ולשלם את חובו. אם מכתב ההתראה לא הספיק, ישנם כמה צעדים שניתן לבצע – אם החוב קטן מ- 75,000 שקלים ויש ברשותכם ראיות לקיום החוב, עורך הדין יוכל לפתוח בעבורכם תיק בהוצאה לפועל ואף להגיש בקשות להגבלות ועיקולים אשר יחייבו את החייב לשלם את חובו. במידה והחוב גדול מ- 75,000 שקלים, עורך הדין יגיש תביעה לבית המשפט, ייצג אתכם וילווה אתכם לכל אורך הדרך, עד לגביית החוב וקבלת התשלום שמגיע לכם.

לסמוך על המומחים בתחום הגבייה

על מנת להיות בטוחים כי התשלום שמגיע לכם יגבה במהירות וביעילות, מבלי שאתם תצטרכו להשקיע זמן ומשאבים, חשוב לפנות אל משרד עורכי דין אשר מתמחה בגביית חובות ויוכל להעניק לכם ראש שקט. משרד עורכי הדין גת רימון ושות’ הוא משרד ותיק, מקצועי ובעת ניסיון רב בכל הנוגע לגביית חובות, כמו גם מתמחה בדיני חדלות פירעון, הוצאה לפועל וייפוי כוח מתמשך.

עורך דין גבייה

אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לנהל את העסק שלנו, אך למרבה הצער, לעתים קרובות משהיינו רוצים להאמין, אנו עשויים לגלות שלקוחות פשוט מתחמקים מתשלום המגיע לנו בגין שירותים שסיפקנו. מדובר בתופעה המשותפת לכל ענפי התעשייה ללא יוצא מן הכלל. לעתים קרובות, מגלים בעלי עסקים בסוף השנה שחשבונות של החייבים שלהם מסתכמים במאות אלפי שקלים ואף יותר. לא פעם, עיכובים חמורים אלו בתשלום עשויים להוביל עסקים רבים למשברים כלכליים שיכולים היו להימנע לו רק היו מקבלים את המגיע להם בזמן שנקבע בין הצדדים. כדי להבטיח תזרים תשלומים תקין ולקבל את המגיע לך, חשוב שיעמוד לרשותך עורך דין גבייה המתמחה בגביית חובות. עם איש המקצוע הנכון, ניתן להשיב ולשפר את יציבות העסק או החברה שלך.

כיצד יוכל עורך דין גבייה לסייע לכם?

עורך דין גבייה המתמחה בייצוג זוכים, למעשה מכיר לעומק את כל כלי האכיפה העומדים לרשותם של זוכים ואת התקנות הרבות והסבוכות של רשות האכיפה והגבייה ובתי המשפט. הידע המקצועי הזה, יחד עם היכרותו המעמיקה את הנפשות הפועלות בגופים הרלוונטיים, מאפשרים לו לגבות עבורך את הכספים המגיעים לך ביעילות ולנקוט בצעדים המתאימים ביותר בכל שלב. כצעד ראשוני ביותר, יתחקה עורך הדין אחר החייבים וישלח להם מכתבי התראה טרם נקיטת הליכי גביה ו/או הליכים משפטיים. במקרים לא מעטים, צעד זה יהא מספיק על מנת להסדיר את החוב. ככל שצעד זה לא יוביל לתגובה ראויה, קרי, לגביית החוב, ניתן יהיה לפנות באמצעות עורך דינך אל ההוצאה לפועל ולפתוח תיק הוצל”פ נגד הלקוח או סרבן התשלום. האמצעים שעומדים לרשותך הם רבים ומגוונים וככל שלא יימצא כל הסדר ראוי, יהיה החייב חשוף להליכי גביה רבים כגון עיקולים והגבלות עד להסדרת חובו.

עושים סדר אחת ולתמיד בחשבונות החייבים

אין שום סיבה להמתין לנצח לכספים המגיעים לך. בתהליך מהיר, פשוט ומותאם לצרכיך, ילווה אותך עורך דין גבייה מומחה לכל אורך הדרך עד להסדרת החוב. משרד עורכי הדין איתי גת רימון ושות’ מביא עמו ניסיון מקצועי רב שערכו לא יסולא בפז. ההיכרות המעמיקה של עו”ד גת רימון עם צרכי עסקים ממגוון תחומי תעשייה ועם כלל השיקולים וההלכות של בתי המשפט ורשויות האכיפה, בניהול תיקים משפטיים ותיקי הוצאה לפועל, מאפשרים לך לקבל את הכלים הטובים ביותר לגביית הכסף המגיע לך מהלקוחות שלך במהירות וביעילות.

בואו נדבר!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן