חיפוש

ביטול הגבלת חשבון בנק

חשבון הבנק המשפחתי הוא המנוע שלכם. אתם צריכים את חשבון הבנק שלכם כדי לשלם את החשבונות הבסיסיים של המשפחה וכדי לנהל את שגרת היומיום שלכם, אז אם הוטלה על חשבון הבנק שלכם איזושהי הגבלה המפריעה להתנהלותכם השוטפת, אתם נמצאים במצב מאוד בעייתי ואתם פשוט לא יכולים לאפשר לעצמכם להתעלם מהבעיה. ביטול הגבלת חשבון בנק היא משימה שצריך להפקיד בידיים מקצועיות של אנשי צוות מיומנים, וכאן נכנסים לתמונה אנשי הצוות של משרד עורכי הדין איתי גת רימון אשר ילוו אתכם שלב אחרי שלב בתהליך ביטול הגבלת חשבון בנק עד שתקבלו את מבוקשכם ותוכלו לעשות שימוש בחשבונות שלכם על בסיס תהליך הבראה פיננסי בצורה מסודרת.

ביטול הגבלת חשבון בנק – במקרה שבו יש לכם סיבה מוצדקת

ישנן מגוון סיבות שבגללן בנקים יכולים להטיל הגבלות על חשבונות בנק שונים. אבל מה קורה עם הבנק עשה טעות? טעות הקלדה של פקיד בבנק עלולה ליצור משבר בחיים שלכם בלי שום סיבה. במצב שבו הוטלה הגבלה על חשבון הבנק שלכם בלי שום סיבה, הגשת בקשת ביטול הגבלת חשבון בנק היא כמובן המשימה הראשונה שעומדת לפניכם. כמו כן, יכול להיות שביחד עם עורך הדין שלכם תחליטו שיש מקום גם להגיש תביעה או תלונה רשמית לבנק. ישנם סיבות נוספות להטלת הגבלה על חשבונכם כאשר הנפוצה ביותר היא החזרת שיק בניגוד להסכם קודם עם הבנק. במקרים אלו חשוב לבדוק את הנושא לעומק ולהגיש בקשה מתאימה לביטול ההגבלה וליצירת חשבון שניתן לפעול בו כרגיל באמצעות שיקים. בסופו של יום אנחנו בני אדם אשר צריכים לשלם חשבונות ולרכוש מוצרי מזון ומוצרים חיוניים עבור המשפחה, ורוצים להמשיך את החיים ולא לסבול ממגבלות בלי שום סיבה.

אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לוותר על חשבון הבנק שלכם

ככל שתפעלו בצורה מהירה ותקיפה יותר וככל שתצליחו לשמור על ערנות בנוגע לחשבון הבנק שלכם, כך תוכלו להחזיר במהירות את הפעילות בחשבון הבנק שלכם ולמצוא את הפתרונות הרלוונטיים לצרכים שלכם על בסיס הידע והניסיון של עורכי הדין. אז אל תוותרו על השירות המקצועי של צוות משרד עורכי הדין איתי גת רימון, אשר יכול ללוות אתכם בתהליך ההתמודדות עם הבנק על בסיס שנים רבות של ניסיון מקצועי.

ביטול הגבלה בבנק

הגבלת חשבון בבנק ישראל ואיסור משיכת שיקים היא אחת הסנקציות הכי קשות שקיימות כיום מבחינתם של הבנקים בישראל. הגבלה זו מוטלת לאחר שמשכתם 10 שיקים שלא כובדו על ידי סניף הבנק שלכם מסיבת “אין כיסוי מספיק”. מדובר בסנקציה קשה מאוד שמכבידה על ההתנהלות העסקית שלכם, שכן אין לכם יכולת לתת שיקים נוספים למשך שנה שלמה וכן הדבר פוגע אנושות בדירוג האשראי שלכם ומקשה על קבלת אשראי מהבנק. במידת הצורך, ניתן תמיד להגיש בקשת ביטול הגבלה בבנק בהנחה ויש לכם סיבות או צידוקים לקיומה של הבקשה. ביחד עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין איתי גת רימון ניתן לשקול בחיוב הגשת בקשת ביטול הגבלה בבנק ו/או בבנק ישראל, ולתכנן את כל שלבי הדרך עד שתקבלו את הסעד שאתם מעוניינים לקבל.

איך לבצע תהליך ביטול הגבלה בבנק?

כאמור, הדבר הראשון שצריך לזכור בנוגע להגשת בקשת ביטול הגבלה בבנק הוא שאתם חייבים סיבה טובה ומוצדקת על מנת להגיש את הבקשה. לא מספיק שאתם מתחייבים לא לבזבז יותר כספים בצורה בלתי נשלטת ואחראית, אלא יש להראות שהתקבלה החלטה שגויה מצידו של הבנק ושאתם התנהלתם בצורה תקינה או שהסתמכתם על התנהלות רבת שנים מול הבנק. חשוב לציין כי במסגרת הבקשה לביטול ההגבלה ניתן לבקש סעד זמני של עיכוב הטלת ההגבלה עד למתן החלטה סופית של בית המשפט, וזאת על מנת למנוע נזקים קשים והכתמת שמכם במאגרי האשראי. בית המשפט ידון בנסיבות ובאופן שבו התקבלה ההחלטה להגביל את חשבון הבנק שלכם, ובמידה והשתכנע שהבנק אכן שגה הוא יבטל את ההגבלה כך שתוכלו להמשיך לנהל את העסק שלכם בצורה תקינה. לכן, לפני שמתחילים לחשוב על הגשת בקשה לביטול הגבלה בבנק, יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין הבקיא בתחום זה על מנת לגבש ולבנות אסטרטגיה מנצחת עבורכם.

כשיש סיבה – מגיע לכם לבטל את המגבלה על החשבון שלכם

כאשר יש סיבה ממשית לביטול ההגבלה על חשבון הבנק שלכם, יהיה הרבה יותר קל לאנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין איתי גת רימון לעזור לכם להתמודד עם האתגר ולייצר בשבילכם פתרון משפטי נכון ומקיף אל מול הבנק שלכם. לכן, ברגע שנתקלתם בבעיה וקיבלתם התראה בכתב לפני הטלת הגבלה על חשבונכם, פנו מיד לאנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין איתי גת רימון, על מנת שיוכלו לפעול להגשת הבקשה שלכם לבית המשפט. חשוב לציין כי במקרים של קבלת התראה לפני הטלת הגבלה הזמן הוא קריטי ולא ניתן להתמהמה. מכאן ואילך צוות המשרד כבר יעשה את כל הדרוש להכנת הבקשה ולהגשתה לבית המשפט במהירות וביעילות.

בואו נדבר!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן